TL YÜKLEME

Kampanya süresince BİMcell’den; tek seferde 25TL ve üzeri yüklemelerinizde 30 gün geçerli 1GB+500SMS, tek seferde 40TL ve üzeri yüklemelerinizde ise 30 gün geçerli 5GB+500SMS hediye!

Lütfen TL yüklemek istediğiniz telefon numarasını, almak istediğiniz TL miktarını ve kredi kartı/banka kartı bilgilerinizi giriniz
Seçimlerinizi tamamladıktan sonra Kredi Kartı ile ödeme adımına yönlendirileceksiniz!

Mesafeli Satışlara ilişkin Ön Bilgilendirme Formu

1. TANIMLAR

SATICI:

Ünvanı: TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.Mersis No:0859038032300012Adres: Yıldız Posta Cad. No:40 Bodrum Kat Oda No:13 Beşiktaş-İstanbulTelefon: 444 4 551

2. HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ ve FİYAT

İşbu ön bilgilendirme formunun konusu bir önceki ekranda bildirdiğiniz GSM hattına, belirlediğiniz tutarda yükleme yapılmasıdır.Bimcell TL Yükleme uygulaması ile, Bimcell aboneleri ya da Bimcell abonesi olmayan kullanıcılar www.bimcell.com.tr üzerinde yer alan uygulamayı kullanarak kredi kartları ya da banka kartları ile TL yükleyebilmektedirler. Bimcell TL Yükleme uygulaması ile yüklenen TL miktarı, yüklemenin yapıldığına dair SMS bilgilendirmesinin yapıldığı andan itibaren kullanılabilecektir. Aboneler, www.bimcell.com.tr üzerinden şifresiz olarak ya da online işlemler şifresi ile Bimcell Online İşlemler’den uygulamaya erişerek TL satın alabilirler. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Uygulama aracılığıyla yapılan yükleme işlemi tek seferlik olup, otomatik yükleme talimatı verilemez. TL yüklemesi, satın alma işleminin yapıldığı anda ilgili tutarın abonenin/kullanıcının kartından alınabilmesi halinde gerçekleşir.

3. ÖDEME VE TESLİMAT:

Satın alınan hizmetin fiziksel bir teslimatı yoktur. Satın aldığınız hizmet ile ilgili bilgilendirmeyi okumanız ve akabinde bu Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanızı müteakip hizmet satışının tamamlanması ile başka bir işleme gerek olmaksızın satın aldığınız TL’ler talep anında ilettiğiniz hattınıza yüklenecek ve bu şekilde hizmet teslim edilmiş olacaktır.Ödeme kredi kartı ya da banka kartı ile yapılabilecektir.

4. CAYMA HAKKI

Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle yükleme iptal edilememekte ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

5. TÜKETİCİ ŞİKÂYETLERİ ÇÖZÜM MEKANİZMASI:

Satın almış olduğunuz hizmetle ilgili soru, talep ve şikayetlerinizi yukarıdaki adrese ya da 444 4 551 Bimcell Müşteri Hizmetleri numarasına iletebilirsiniz.Ayrıca, şikâyet ve itirazlarınız konusundaki başvurularınızı, Bakanlıkça her yıl Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Aralık ayında ilan edilen parasal sınırlar dâhilinde ürün veya hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi'ne yapabilirsiniz.
Kapat